telefon

tel. 880 100 790

O NAS
Strona główna / Kup Nieruchomość / Inwestycje / Osiedle Lwowskie Jastrzębie-Zdrój

MIESZKANIA NA LWOWSKIEJ

Jastrzębie-Zdrój

 

Przedstawiamy Państwu absolutną nowość na rynku jastrzębskim!

Oferujemy bezczynszowe mieszkania, kameralnie usytuowane w strategicznym miejscu Jastrzębia-Zdroju. Indywidualny charakter budynku, estetyczna a zarazem prosto zaprojektowana bryła budynku oraz unikalne umiejscowienie otwiera perspektywę spokojnego życia w centrum miasta. Przyszłym mieszkańcom doskonała komunikacja zapewni bezproblemowe połączenie z dowolnym punktem miasta, a bliskość sklepów, ośrodka zdrowia, szkoły, przedszkola oraz basenu stanowi dodatkowy atut.

rzut

Do użytku oddanych zostanie 15 mieszkań zlokalizowanych w trzech domach wolnostojących. W każdym budynku istnieć będzie 5 mieszkań o powierzchni od 42,50 m.kw. do 90 m.kw. (dwa na parterze, dwa na piętrze oraz jedno na poddaszu).

Zagospodarowanie terenu wokół budynku przewiduje miejsca parkingowe oraz wypoczynku rodzinnego. Fakt, że oferowane mieszkania są bezczynszowe oraz że zostały zaopatrzone w media miejskie znacznie zmniejszy koszt ich utrzymania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które planują zakup mieszkania.

Dedykowane tym, którzy preferują przytulne i funkcjonalne wnętrza oraz kontakt z naturą.

  • Mieszkania są nowoczesne i ciekawe architektonicznie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

  • Metraż pomieszczeń sprawia, że są przestronne a jednocześnie ekonomiczne w eksploatacji.

  • Lokale z kominkiem i własnym ogrodem w otoczeniu bujnej zieleni, położone w dogodnym punkcie miasta, spełniają marzenia o własnym domu bez konieczności wyprowadzki z miasta.

wizualizacja
wizualizacja

Podana cena obejmuje udział w gruncie (użytkowanie wieczyste) oraz miejsce parkingowe.

Istnieje możliwość wykupienia całej kondygnacji i scalenia znajdujących się na niej lokali w jedno mieszkanie.

Powyższy opis oraz rzuty mieszkań nie oddają wszystkich walorów tej oferty, dlatego serdecznie zapraszamy na prezentacje - nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zakupu oraz administrowania budynku.

MASZ PYTANIA?

Magdalena Madecka

tel. 696 777 246

e-mail: magdalena.madecka@ifi.com.pl


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OPINIAMI O TEJ INWESTYCJI

Współpraca z tym biurem nieruchomości była najlepszym wyborem jaki ja i moja rodzina mogliśmy dokonać. Bardzo sprawnie przebiegały wszelkie formalności, agenci idealnie trafili w nasze oczekiwania dotyczące naszego wymarzonego domu. W bardzo krótkim czasie mogliśmy cieszyć się nowym lokum.


Decydując się na zakup mieszkania szukaliśmy wraz z bliskimi mieszkań w wielu biurach nieruchomości . Jednak to tutaj znaleźliśmy najkorzystniejsze oferty, najbardziej kompetentnych pracowników oraz co najważniejsze w końcu swoje mieszkanie . Biuro posiada bardzo szeroki wybór oraz wykwalifikowaną kadrę . Polecamy !!!


GALERIA INWESTYCJI

Copyright © 2016 I.F.I Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Top