telefon

tel. 880 100 790

O NAS
Strona główna / Kup Nieruchomość / Inwestycje / Osiedle Polna Pawłowice

OSIEDLE "POLNA"

Pawłowice

 

Proponujemy Państwu mieszkania idealne dla każdego. W pięknej okolicy, na spokojnym osiedlu. Oprócz dogodnej lokalizacji nasza oferta zachęca wszechobecną zielenią. Gotowe do wprowadzenia się mieszkania posiadają ogrody, które są idealnym miejscem do odpoczynku z rodziną, a także do zorganizowania przyjacielskiego grilla w słoneczny weekend. W ofercie naszych mieszkań nie zapomnieliśmy o bezpieczeństwie, dlatego proponujemy Państwu mieszkania z zamkniętym garażem. Zapraszamy do zapoznania się z tą wspaniałą ofertą!

Gotowe do zamieszkania

Mieszkanie bezczynszowe

Rządowe dopłaty “Mieszkanie dla młodych”

Objęte programem “Inwestuj w nieruchomości”

Mieszkania z ogrodem

Mieszkania z garażem

LOKALIZACJA

Pawłowice, ul. Rybacka/Polna

INWESTYCJE

Mieszkania są objęte programem “Inwestuj w nieruchomości”

MIESZKANIA

Gotowe do zamieszkania, bezczynszowe. Oddane do użytkowania, niskie koszty utrzymania. Mieszkania posiadają garaż oraz dostęp do ogrodu. Idealne dla każdego.

POWIERZCHNIE

Mieszkania mają powierzchnię 59,75 m2 + ogród od 24,95 m2 do 24,95 m2

Dowiedz się więcej: +48 880 100 790

OSIEDLE POLNA - II etap, ostatni

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że decyzją Zarządu Alvic Investment rozpoczęliśmy drugi – ostatni etap sprzedaży mieszkań w Pawłowicach przy ulicy Polnej. Jednocześnie z korzyścią dla naszych klientów uległ zmianie planowany termin oddania mieszkań z końca 2014 roku na wiosnę 2014 roku. Pierwszy etap sprzedaży przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i rozpoczynając drugi etap mamy do Państwa dyspozycji ostatnich pięć mieszkań:

Mieszkanie dla Młodych
Rządowy program finansowego wsparcia dla osób chcących nabyć pierwsze mieszkanie. Więcej szczegółów w podanym linku: klinkij tutaj


IDEALNE DLA:

SINGLA

Zakup możliwy do zrealizowania z wykorzystaniem programu rządowego „Mieszkanie Dla Młodych”. Idealne mieszkanie dla młodych, ambitnych ludzi nieżyjących w związku, poszukających swojego pierwszego własnego M z garażem i ogrodem. W pakiecie wolność i niezależność.

MŁODYCH MAŁżEŃSTW

Również istnieje możliwość skorzystania z programu Mieszkanie Dla Młodych - w razie potrzeby jest możliwość zlikwidowania garażu, z którego może powstać dodatkowa sypialnia dla nowego członka rodziny.

INWESTORÓW

Zakup mieszkania na Osiedlu Polna w Pawłowicach to świetna lokata kapitału:

  • gwarantuje pasywny dochód z najmu
  • pewna stopa zwrotu i bezpieczeństwo
  • wzrost wartości nowej nieruchomości w czasie

DOSTĘPNE MIESZKANIA

Mieszkanie B3 - 59,75 m2

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,75 m2 z osobną sypialnią oraz przestronnym salonem z modnym aneksem kuchennym. Posiada garaż, który można również zaaranżować jako osobne pomieszczenie, np. pokój dla dziecka lub sypialnię dla gości. W mieszkaniu jest również wyjście do ogrodu, który ma powierzchnię 28,30 m2. Nieruchomość jest idealna dla małżeństw, które planują powiększenie rodziny, osób starszych, które szukają mieszkania na spokojnym osiedlu, ale także dla singli, którzy chcieliby mieć więcej przestrzeni dla siebie.

1

Salon z kuchnią

31,15 m2

2

Pokój

11,74 m2

3

Łazienka

3,10 m2

4

Klatka schodowa

5,27 m2

5

Garaż

14,25 m2

TO WSZYSTKO JEDYNIE ZA:

KOSZT MIESZKANIA

169.000 PLN
koszt garażu: 30.000 PLN

MASZ PYTANIA?

MICHAŁ Łomozik

tel. 880 100 790

e-mail: michal.lomozik@ifi.com.pl


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OPINIAMI O TEJ INWESTYCJI

Serdecznie dziękuję Panu Damianowi Górniak za profesjonalizm, rzetelność i fachową obsługę przy zakupie mieszkania oraz Pani Karolinie Lubszczyk zajmującej się załatwieniem fromalności kredytowych. Szczególnie doceniamy cierpliwość i pełne zaangażowanie Pana Damiana w doprowadzeniu transakcji do końca. W 100% możemy polecić usługi firmy I.F.I. w Jastrzębiu jako firmy rzetelnej oraz profesjonalnej z przystępnymi cenami. Dziękujemy!"


Dzięki firmie I.F.I. wraz z mężem zrealizowaliśmy nasze marzenie jakim było posiadanie własnego lokum - podjęliśmy decyzję o zakupie mieszkania dwupoziomowego w Pawłowicach na os. Polna. Zawsze myśleliśmy, że będziemy budowali własny dom ponieważ na rynku jastrzębskim i jego okolicach istnieje niedobór nieruchomości spełniających nasze kryteria, jednakże dzięki Panom Michałowi Łomozik oraz Damianowi Górniak, ich doświadczeniu na rynku deweloperskim oraz wybadaniu naszych potrzeb zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania w Pawłowicach, które spełniło wszystkie nasze kryteria. Również dzięki Panu Michałowi udało nam się w ostatniej chwili skorzystać z rządowego programu Rodzina na Swoim, który zakończył się 31 grudnia 2012 roku. Co ciekawe byliśmy chyba ostatnią rodziną, która skorzystała z programu dopłat, bo wniosek został złożony pod koniec grudnia, a umowę kredytową podpisywaliśmy w lipcu 2013 roku. To właśnie Pan Michał tak poprowadził procedurę kredytową, że mimo końca rządowego programu oraz braku pozwolenia na budowę udało nam się skorzystać z dofinansowania - DZIĘKUJEMY!!! I.F.I. to godna zaufania firma - serdecznie polecam."


Kiedy w internecie i na reklamach ukazała się oferta mieszkań bezczynszowych "Osiedle Polna" wzbudziła nasze zainteresowanie - przede wszystkim ze względu na bardzo dobrą lokalizację i ładny wygląd budynku. W krótkim okresie czasu udało nam się z mężem zakupić jedno z mieszkań dwupoziomowych. Dużą pomocą służyło biuro nieruchomości I.F.I. zajmujące się pośrednictwem w sprzedaży tych mieszkań. Na dzień dzisiejszy jesteśmy zadowoleni z budowy jaką wykonuje developer - firma Alvic. Prace postępują w bardzo szybkim tempie, a z wszelkimi zmianami można się bardzo dobrze dogadać z kierownikiem budowy. Myślimy, że tak już będzie do końca - bez żadnych usterek i dobrze będzie się nam tam mieszkało."


Copyright © 2016 I.F.I Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Top