telefon

tel. 880 100 790

O NAS
Strona główna / Kup Nieruchomość / Inwestycje / Rodzinny Zakątek Pawłowice
render

"RODZINNY ZAKĄTEK"

Pawłowice

 

Rządowe dopłaty “Mieszkanie dla młodych”

Mieszkania z garażem

Mieszkania z ogrodem

Objęte programem “Inwestuj w nieruchomości”

Program “Zamień stare na nowe”


LOKALIZACJA

Pawłowice, ulica Stawowa

INWESTYCJE

6 domów jednorodzinnych zabudowanych bliźniaczo (łączenie garażami)

DOMY

Projekt powstał na bazie typowego projektu znanej firmy Archipelag o nazwie LEA
z kolekcji Bianco.

POWIERZCHNIA

Mieszkalna: 92,9 m2

Pomocnicza:
- kotłownia: 6,67 m2
- garaż: 20,90 m2
- strych: 5,53 m2

Użytkowa: 126 m2

Działki: od 407,52 m2 do 528,30 m2

CENA

339.000 PLN

Dowiedz się więcej: Damian Górniak
+48 880 100 790

"RODZINNY ZAKĄTEK"

To propozycja dla miłośników elegancji i prostoty. Czytelny i funkcjonalny układ domu znakomicie dopasuje się do rytmu życia rodziny. Charakterystycznym elementem budynku są ciekawie zaprojektowane pergole, podkreślające nowoczesny styl bryły. Chłodna biel tynku doskonale komponuje się z ciepłym drewnem, tworząc wysmakowaną całość.

Domy z Kolekcji Bianco zostały zaprojektowane z najwyższą troską o ergonomię i komfort użytkowy. Strefa dzienna jest wyraźnie oddzielona od części gospodarczej i sanitarnej, co podnosi komfort użytkowy, a dodatkowo akcentuje reprezentacyjny charakter. Strefę nocną zaprojektowano z dbałością o jej intymny charakter. W Kolekcji Bianco dominuje ascetyczna wizja piękna – prosta, czysta, doskonała.

PODSUMOWANIE:

Rozpoczynamy sprzedaż domów jednorodzinnych położonych w Pawłowicach przy ulicy Stawowej. Proces nabycia oparty jest o Ustawę Deweloperską. Nabywcy zapewnione zostaną środki ochrony zgodne z Ustawą Deweloperską – rachunek powierniczy otwarty


render

DLACZEGO PAWŁOWICE, STAWOWA?

Pawłowice od dawna są dynamicznie rozwijającą się gminą co jest zauważane w wielu ogólnopolskich rankingach. Na miejscu są: ośrodki zdrowia, przedszkola, szkoły, punkty handlowe i rekreacyjne (basen, boiska w przyszłości kino).

Niewątpliwym atutem jest położenie miejscowości. Z Pawłowic blisko jest do Jastrzębia-Zdroju, Żor, Cieszyna a nawet Katowic i Bielska.

„Ulica Stawowa” położona jest w południowej części Pawłowic, w sąsiedztwie malowniczych lasów i stawów. Wielbiciele wypoczynku na pewno docenią położenie ulicy Stawowej na trasie ścieżki rowerowej tzw. „Traktu Reitzensteinów”. „Ulica Stawowa” zabudowana jest po dwóch stronach domami jednorodzinnymi.

Ważne odległości:

  • ośrodek zdrowia – 0,9 km
  • przystanku autobusowego – 0,5 km
  • wyjazdu na drogę DK81 (Katowice-Skoczów-
Bielsko) – 0,5 km
  • centrum gminy - 2 km
  • szkół i przedszkoli - 2,3 km
  • marketów - 2,6 km

DLACZEGO TYPOWY PROJEKT „LEA” OD ARCHIPELAGU?

„Lea” świetnie spełni się w klasycznej rodzinie. Jej największym atutem jest program funkcjonalny. Układ pomieszczeń i poddasza jest optymalny.

DLACZEGO BUDYNKI „ZBLIŹNIACZONO”?

Złączenie budynków ma realny wpływ na zagospodarowanie działki. Nasi klienci będą pozytywnie zaskoczeni przestrzenią do wykorzystania na działce a przy tym zachowaniem intymności.

DLACZEGO I.F.I.?

Jesteśmy doświadczoną firmą, która traktuje rynek nieruchomości wielodyscyplinowo: doradzamy w zakresie bankowości hipotecznej, doradzamy przy transakcjach kupna-sprzedaży, budujemy.

Z powodzeniem kończymy inwestycję „Osiedle Familijne”

render

schemat

ZESTAWIENIE POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

PARTER

1/1

Wiatrołap

1,78 m2

1/2

Hol

8,15 m2

1/3

Kuchnia

5,88 m2

1/4

Spiżarnia

1,09 m2

1/5

P.dzienny + jadalnia

21,75 m2

1/6

Gabinet

9,92 m2

1/7

Łazienka

2,26 m2

1/8

Kotłownia

6,67 m2

1/9

Garaż

20,90 m2

schemat

ZESTAWIENIE POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

PODDASZE

2/1

Korytarz

5,38 m2

2/2

Sypialnie

8,43 m2

2/3

Sypialnia

6,65 m2

2/4

Sypialnia

11,30 m2

2/5

Łazienka

4,75 m2

2/6

Strych

5,53 m2

ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI

schemat

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OPINIAMI O TEJ INWESTYCJI

Niniejszym listem chcemy zarekomendować Pana Łukasza i Michała Łomozika oraz firmę „IFI”. Deweloper wybudował nam dom na osiedlu „Rodzinny Zakątek” w Pawłowicach. Budowa domu i całego osiedla przebiegała bardzo sprawnie. Jeżeli tylko potrzebowaliśmy informacji o wykonaniu poszczególnych prac budowlanych zawsze je otrzymywaliśmy. Odpowiedzi na naszą korespondencję były udzielane na bieżąco. Gdy podjęliśmy decyzje o pewnych zmianach projektowych to zostały one wprowadzone i nie było z tym żadnych problemów. Tak samo było przy pracach ponad stan deweloperski, które zostały wykonane wedle naszego życzenia. Uważamy, że wszyscy pracownicy firmy i jej podwykonawcy działali bardzo sumiennie wykazując się fachowością i starannością. Rezultatem tych działań jest dom, który spełnił nasze oczekiwania. Poza podziękowaniami dla samych budowlańców chcemy również złożyć podziękowanie Pani Karolinie Lubszczyk, która zajmowała się sprawami przyznania kredytu i załatwieniem wszelkich formalności z tym związanych. To dzięki pomocy Pani Karoliny uzyskaliśmy dopłatę w ramach programu rządowego Mieszkanie dla Młodych oraz załatwiliśmy szybko sprawy związane z przeniesieniem prawa własności, czy wniesieniem poszczególnych opłat po zakończeniu budowy. Zdecydowanie możemy polecić przyszłym inwestorom współpracę z firmą „IFI” reprezentowaną przez Łukasza Łomozika, która w naszym uznaniu zasługuje na miano rzetelnej firmy.


GALERIA INWESTYCJI

Copyright © 2016 I.F.I Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Top